KURUMSAL

Biz Kimiz?

Firmamız taşıma yemek hizmeti verirken üretilen yemekleri sizlerin belirlemiş olduğu saatte servise hazır eder. Yemeklerimiz özel yemek kaplarında taşınır ve taşıma esnasında yemeklerin sıcaklığı ve lezzeti muhafaza edilir. Çoğu zaman yeniden ısıtma gerekmez. İhtiyaç halinde de firmamız özel kaplarla ısıtmasını gerçekleştirebilir.

Toplu yemek hizmetimizde aylık, haftalık menüler belirlediğimiz için kişilerin bugün ne yesek derdine son veriyor, geniş alternatifli, yüksek kalorili, taptaze ev yemekleri yeme fırsatını çalışanlara veriyoruz. Bu nedenle de toplu yemek hizmetlerimiz her geçen gün daha fazla iş yeri tarafından rağbet görüyor. Hizmet verdiğimiz yerlerde işverenlerden aldığımız en önemli geri dönüş, toplu yemek hizmetlerimiz sonrasında iş verimliliğinin arttığı yönünde oluyor. Çünkü sağlıklı ve dengeli beslenmek hem çalışanların hazır gıdalar, fast food gibi sağlıksız gıdalardan uzak durmalarını hem de düzenli ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanmalarını sağlıyor.

Firma olarak hem tesisimizde yemeklerimizi pişirip istenen saatte, istenen yerde servis edebiliyor hem de dilediğiniz yerde pişirimini yapıp servisini gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Belgelgelerimiz