HİZMETLER

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmetimizde sizlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğumuz taşıma yemek hizmeti, müşterilerimizin yemek üretimi yapabilmeleri için gerekli endüstriyel mutfağa sahip olmamaları durumunda tercih ettikleri bir seçenektir.

Ayrıca daha az maliyetli olması sebebiyle de çokça tercih edilen çözümlerden biridir. Taşıma yemek hizmetimizde sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemeklerimizi istediğiniz zaman diliminde sizlere ulaştırıyor ve güler yüzlü çalışanlarımızla servisimizi gerçekleştiriyoruz.

Firmamız taşıma yemek hizmeti verirken üretilen yemekleri sizlerin belirlemiş olduğu saatte servise hazır eder. Yemeklerimiz özel yemek kaplarında taşınır ve taşıma esnasında yemeklerin sıcaklığı ve lezzeti muhafaza edilir. Çoğu zaman yeniden ısıtma gerekmez. İhtiyaç halinde de firmamız özel kaplarla ısıtmasını gerçekleştirebilir.

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Yemeklerinizi merkez mutfağımızda hijyen ve HACCP kuralları çerçecesinde üretip, yerinize teslim ediyoruz. İstediğinizde, deneyimli personellerimiz ile servisinizi de üstleniyoruz. Çalışanlarınıza ev huzurunu yaşatarak rahatlıklarını sağlıyoruz.

Yerinde Üretim Hizmeti
Hazır mutfağınızda veya mutfak kurarak yerinde üretim hizmeti veriyoruz. Hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla veriyoruz, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini arttırıyoruz.

Düğün Sünnet Özel Yemek

Dolgunlar olarak düğün, sünnet, özel yemek istediğiniz saatte ve yerde sıcak, hijyenik bir şekilde hazır sunmaktayız. Talep üzerine servis elemanlarımız ile yemek dağıtımı gerçekleştirilmektedir. Mevlüt yemeklerinde menüde genelde et ya da tavuk tercih edilmektedir. Arzu ve istek doğrultusunda menülerimizde esneklik sağlanmaktadır.

Mevlüt gibi özel günlerinizde yemek yapmaya zamanınız yok veya çok sayıda davetli yüzünden o kadar yemeği nasıl yapacağız mı diyorsunuz? Bizimle bir gün önceden iletişime geçin, istediğiniz miktarda sıcak yemeği kapınıza getiriyoruz. Mevlüt Yemeklerinde farkı bizimle yakalayın. Ev usulu yemeklerin lezzetini dolgunlarda yaşayın...